Hakkımızda

 

Ünvanı : Çukurova Kitap Kırtasiye Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ

Tescilli Marka : Çukurova Kitap Kırtasiye

Tescilli Marka : Kolejlistem

 

                Şirketimiz,  1983 Yılının bahar ayında, öğretmen kökenli geçmişiyle şirketimize ışık tutan Merhum Mehmet Ateş ( 1948 ) tarafından kurulmuş olup, Özgür Ateş ve Ogün Ateş’in koordinatörlüklerinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ticari prensip olarak doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş Çukurova’nın şu an 3 Şube, İnternet Şubeleri ( 2 internet sitesi 6 pazar yeri ) , 1 Depo, 1 toptan satış merkezi olarak toplamda 2.500 Mt2’ye yayılan 22 kişilik Çukurova Ailesiyle kaliteli ve insan kazanımı ilkesi üzerine hizmet vermektedir.

                80’li yıllarda Adana’da İstiklal Mahallesinde 3 mt2’lik bir alanda hizmete başlayan Çukurova, 90’lı yıllarda Polis okulu kavşağı şubesi ile faaliyetlerine devam etmekle yetinmeyip Kenan Evren Bulvarı Şubesini de faaliyete almıştır.  2010’lu yıllarda Turgut Özal ve Güzelyalı şubeleriyle hizmetlerinde sınır tanımayan Çukurova, 2019  yıllında teknoloji ve yazılıma yatırım yapmış, Çukurova Ar-Ge ekibinin projeleri ve dokunuşları ile yüzbinlerce ürününü tüm Türkiye’ye hizmete sunmuştur. İnternet müşterilerinden gelen siparişleri daha kaliteli ve hızlı sonuca erdirebilmek için 2020 yılında 700 mt2’lik bir alanı yalnızca internet satışlarına ayıran Çukurova, Türkiye markası olmak ve yurtdışı pazarına ürün ihraç etmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

                 2023'ün kavurucu bir yaz sıcağında, kurucusunu babasını Mehmet Ateş'i 75 yaşında kaybeden Çukurova Kitap Ailesi, müşteri memnuniyetini bir prensip haline getirmiş olan mirasını daha ileriye taşımak adına kolları sıvayıp, Özgür Ateş ve Ogün Ateş koordinatörlüğünde Çukurova Kitap Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini hayata geçirmişlerdir. Kurucusunun acı kaybını, minnet borcuyla beraber hizmete çevirmeyi ilke edinmiş Çukurova Kitap Ekibi, siz değerli müşterilerilerine şubelerinde ve sitesinde kucak açmaktadır. Alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerin seçimi için eğitim almakta ve "daha iyi hizmet" ilkesinde ekip içerisinde tatlı bir rekabet içerisindedir. Sizleri de bu heyecana ortak olmak için şubelerimize davet ediyoruz.

                Adana eşrafınca bilinen Çukurova, bölgesel olarak bir çok özel okulun taleplerini de yerine getirmiş/ getirmeye devam etmektedir. Bu proje doğrultusunda kolejlistem.com'u faaliyete geçiren Çukurova, Özel Okul öğretmen ve yöneticilerinin özenle seçtiği ürünleri, veli ve öğrencilere tüm ürünleri tek parça halinde adreslerine ulaştırmak adına hizmet vermektedir.

               Ayrıca Çukurova, Adana'nın Karataş ilçesine bağlı Tuzla ilkokulu başta olmak üzere, bir çok köy okuluna karınca kararınca destek olmakta, destek olamayacağı noktalarda "eğitime hizmet" ilkesiyle çevre kitapçılardan ve iş adamlarından köy okulları adına destek istemek suretiyle bu konuda öncü bir rol üstlenmektedir. 

                Hedefi, Türkiye genelinde tanınmış bir marka olmak olan Çukurova, bu yoldaki en büyük destekçileri olan misafirlerini ve haklarını, müşteri memnuniyeti hizmet politikasındaki net çizgileriyle korumaktadır. 

                Sizlerle Daha ileriye..

 

      Saygı ve hürmet ile.

Çukurova Kitap Kırtasiye Ekibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapat